Úradné
hodiny
PO 07:30 - 12:00        12:30 - 15:30
UT 07:30 - 12:00        12:30 - 15:30
ST 07:30 - 12:00        12:30 - 17:00
ŠT nestránkový deň
PI 07:30 - 13:00       

Počasie Dúbravka - Svieti.com

Aktuality | 06.08.2005

Kultúrno-spoločenské akcie  v sobotu 6.8.2005, kedy sa na miestom futbalovom ihrisku uskutočnil II. ročník

"Dňa Dúbravčanov".

Organizátorom tejto kultúrno-spoločenskej akcie je OcÚ a Obecné zastupiteľstvo v Dúbravke. Pointou podujatia je dať dokopy rodákov i miestnych obyvateľov Dúbravky, čo sa nám podarilo už minulého roku, keď sa na I. ročníku poschádzali rodáci takmer z celého Slovenska, dokonca sme mali účastníkov i z ČR a Kanady.

Keďže sa minuloročná akcia občanom veľmi zapáčila, prípravu druhého ročníka už berieme ako samozrejmosť. Chceme, aby sa znovu zišlo čo najviac "Dúbravčanov", aby si zaspomínali na detské, či mládežnícke časy, na staré lásky, aby si navzájom podali ruky, aby sme spolu premenili obyčajnú sobotu na slávnostný deň.

Pre spestrenie tohto stretnutia bude pre Dúbravčanov i hostí pripravený bohatý kultúrny program, v ktorom vystúpi skupina Svojina, spevácka skupina Hnojňane, súbor Zemplín a skupina Drišlák s malým Anderom z Košíc. Počas prestávok i večer, po programe, bude do tanca vyhrávať skupina Amulet.

Pred zrakmi Dúbravčanov  predstavia remeslá,  tkáči, paličkárky, rezbár a drotár. Organizátori nezabúdajú ani na deti a mládež, ktoré budú mať na vyšantenie k dispozícii kolotoče.
Všetkým Dúbravčanom a hosťom sa bude podávať guláš, pivo, malinovka a domáce koláče, a to všetko zdarma.

Obecné zastupiteľstvo a starosta obce sa tešia na všetky tieto podujatia, ktorými chcú urobiť radosť a hlavne preukázať úctu  občanom, rodákom a priateľom našej obce. Srdečne na ne pozývajú všetkých Dúbravčanov, no nielen tých, pozývame všetkých slušných ľudí, priateľov, ktorí majú záujem o dobrú zábavu, šport, či kultúrne vyžitie.

A takto to prebiehalo....

Deň Dubravčanov začal Rimskokatolickou svätou omšou, po ktorej všetkých prítomných privítal starosta obce Dúbravka

Príhovor starostu...

Nasledoval bohatý kultúrny program a voľná zábava do neskorých večerných hodín...


Fotky nájdete vo fotogalérií

Zoznam aktualít

1 2 ... 17 [>]