Dôchodcovia pre našu obec

01.10.2020

Počas leta sa členovia JDS - základnej organizácie v Dúbravke, aktívne zapojili do skrášlenia našej obce. Napriek problémom, zapríčinených koronakrízou a obmedzením činnosti samotnej organizácie, zareagovali pozitívne na žiadosť starostu o očistenie a obnovenie náterov zábradlí betónových mostíkov v celej obci.  Celkovo boli obnovené nátery na šiestich mostíkoch. Obec zabezpečila farby a maliarske potreby a samotné práce zrealizovali naši dôchodcovia vo vlastnej réžii.  Teší ma, že organizácia, aj keď ešte veľmi mladá, je živá a aktívna.

Ďakujem Vám všetkým za Vašu prácu a ochotu. Verím, že do budúcna budeme môcť zorganizovať ešte mnoho podobných aktivít a aj takýmto spôsobom zapojiť Vás dôchodcov do života našej obce.

Ing. Stanislav Bajužik

starosta obce