Lokálne opravy miestnych komunikácií

20.08.2020

Koncom mesiaca júl sa uskutočnili práce na lokálnych opravách miestnych komunikácií. Opravy boli prevedené na prekopávkach po kanalizácii na ulici za koľajou a v časti Komanice. Opravili sa aj výtlky na ceste spájajúcej ulicu za koľajou a komanickým mostom, ďalej cesta od kostola k pažiti a praskliny na ceste na záhumní.

Samotnej realizácii predchádzalo dôkladné vyčistenie opravovaných miest a vyplnenie výtlkov kamenivom. Tieto práce zrealizovali zamestnanci obecného úradu spolu s aktivačnými pracovníkmi. Samotnú opravu tryskovou metódou zrealizovala spoločnosť  BITUNOVA spol. s. r. o. Zvolen.

Veríme, že tieto, aj keď menšie opravy prispejú k zlepšeniu stavu miestnych komunikácií, a tým aj ku skvalitneniu bývania v daných lokalitách.