Rekonštrukcia šatní na miestnom futbalovom ihrisku

24.08.2020

V letných mesiacoch sa vďaka dotácii Slovenského futbalového zväzu vo výške 10 000 € a spoluúčasti obce vo výške 5 000 € zrealizovala rekonštrukcia šatní a sociálnych zariadení na miestnom futbalovom ihrisku.

Rekonštrukčné práce v sebe zahŕňali odstránenie starých obkladov a dlažieb, výmenu rozvodov vody a odpadu, vybudovanie toaliet v oboch šatniach, vyspravenie stien a stropov a zhotovenie nových štukových omietok. V kúpeľniach a sociálnych zariadeniach pribudli nové obklady a bola osadená nová sanita. V celom objekte sa položila nová keramická dlažba a previedli sa maliarske práce.  Ďalej sa vymenili vchodové dvere a taktiež všetky interiérové dvere so zárubňami. Nainštalované boli aj nové LED svietidlá v celom objekte.

Mimo tejto rekonštrukcie boli zrealizované prípojky a objekt bol napojený  na verejný vodovod a kanalizáciu. Do šatní sa vyrobili a osadili nové lavičky a vešiaky.

K úprave areálu futbalového ihriska  prispeli aj samotní futbalisti a naša mládež, ktorí v rámci brigády obnovili nátery všetkých kovových konštrukcií a lavičiek.

Vďaka tejto rekonštrukcii sa zlepšilo zázemie slúžiace športovej verejnosti a obec získala nový priestor, ktorý bude slúžiť v prvom rade futbalistom a miestnej mládeži, ale tiež ako reprezentatívny priestor pre organizovanie väčších obecných akcií.